Sestdien notiks Nacionālās apvienības kongress


logo-na-1

Sestdien, 2017. gada 9. decembrī, Rīgā, Latviešu Biedrības namā notiks Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA) kongress, kurā tiks ievēlēts partijas priekšsēdētājs, valde un Ētikas komisija, kā arī veiktas izmaiņas partijas Statūtos.
Nacionālā apvienība, apvienojot divus politiskos spēkus – partijas “Visu Latvijai!” un “Tēvzemei un Brīvībai /LNNK” – jau sākotnēji bija vienojusies pakāpeniski pāriet uz vienu partijas priekšsēdētāju. Uz šo amatu kandidēs NA Saeimas frakcijas vadītājs un partijas līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars. NA kongresā plāno veikt arī attiecīgas izmaiņas Statūtos, nosakot, ka partijai turpmāk būs priekšsēdētāja amats.
Nolūkā vairāk iesaistīt reģionu pārstāvjus lēmumu pieņemšanā, NA plāno izveidot Reģionālās koordinācijas grupas, kurām būs iespēja līdzdarboties valdes darbā, arī šīs izmaiņas noteiks Statūtu grozījumi.
Kongresu ar uzrunu atklās NA līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars. Kongresa dienaskārtībā paredzēts uzklausīt ministru atskaites par paveikto, ar uzrunām uzstāsies Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, valdes loceklis, Eiroparlamenta deputāts Roberts Zīle un citi NA politiķi.
Kongresā plānotas arī debates par mērķiem un prioritātēm, kas Nacionālajai apvienībai sasniedzami valdībā un Saeimā.LASIt talak

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s